Eugenika. W imię postępu + DVD

Wydawnictwo: Rafael
LubimyCzytać

Głośny, wstrząsający i demaskatorski film otwierający oczy na prawdę o współczesnych teoriach i ruchach propagujących aborcję, eutanazję czy in vitro. Szokująca prawda o tym, gdzie są źródła cywilizacji śmierci i co jest kamieniem węgielnym „postępowych” ideologii lansujących eliminację słabszych. Twórcy odsłaniają przed widzem, do czego prowadzą koszmarne praktyki i „zabawy” w Pana Boga oraz jakich ideowych ojców mają wyznawcy „prawa wyboru”, „prawa do godnej śmierci” czy podobno opowiadający się „za życiem” zwolennicy in vitro?Po tym filmie już nikt nie będzie mógł powiedzieć, że nie wiedział... Seans obowiązkowy!W książce wywiad Łukasza Adamskiego z twórcą filmu.Eugenika to pasjonująca opowieść, naukowy obiektywizm, bogata faktografia, błyskotliwe wypowiedzi ekspertów, a wszystko podane w nowoczesnej formie z grą animacji, obrazów i ostrej muzyki elektronicznej.Wygląda na to, że Grzegorz Braun wyposażył nas w kolejny mocny argument do walki z „cywilizacją śmierci”.Aleksander Majewskidla portalu Fronda.plNa płycie – film w dwóch wersjach: polskiej i angielskiej!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!