Ogród ozdobny. Inspirujące kompozycje

Wydawnictwo: Bellona
9788311119819
hobby
LubimyCzytać

Ogród ozdobny to książka, która jest połączeniem albumu i poradnika. Obejmuje szeroki zakres zagadnień dotyczących sztuki ogrodowej. Prezentowanych jest tu wiele barwnych fotografii, które mogą być źródłem inspiracji do tworzenia aranżacji ogrodowych.Krótkie i zwarte informacje tekstowe wskazują na rolę oraz znaczenie poszczególnych elementów strukturalnych w kompozycji ogrodu. W książce prezentowanych jest 85 zagadnień tematycznych zawartych w7 rozdziałach: ogród dzieło natury i człowieka, styl ogrodu, rośliny w kompozycjach ogrodowych, kamienie naturalne w kompozycjach ogrodowych, elementy wodne w kompozycjach ogrodowych, drewno w kompozycjach ogrodowych, ozdoby i detale dekoracyjne w kompozycjach ogrodowych.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!