Krótka historia o kamieniach

poezja
LubimyCzytać

Krótka historia o kamieniach to zbiór opowiadań, historyjek połączonych z kolorowymi fotografiami, obrazkami. Część z nich widziana jest oczyma bezbronnego dziecka, którego ojciec jest pedofilem. Mimo zwięzłej formy, udaje się opisać autorce życie osoby po wielu traumatycznych wydarzeniach.Czy wiesz Aniu, że kiedykolwiek o tobie pomyślę, dźwięczy mi w uszach sentencja, którą, jako nastolatka, wyczytałaś w jakimś wierszu:... bo przyjdzie jutro i będzie piękniejsze od wszystkich widzianych...Ilekroć się spotykamy, a ja narzekam, że czuję się pogubiona, bo znowu coś mi się nie udało w życiu, ty pocieszasz mnie niestrudzenie i kończysz uśmiechem tym zdaniem. Dodajesz mi siły i otuchy. Dzięki Tobie ufam, że pewnego dnia...Ty naprawdę wierzysz, że tak może być?- Tak.(fragment)JOLANTA POŹNIAK - absolwentka Filologii Angielskiej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Studia podyplomowe w Polskiej Akademii Nauk w Warszawie potwierdzone dyplomem Specjalisty Public Relations oraz studia podyplomowe na Politechnice Lubelskiej na Wydziale Zarządzania w zakresie Zarządzania i Marketingu, Kurs Przyspieszonego Uczenia zakończony certyfikatem Praktyka Przyspieszonego Uczenia, staż Praktyk NLP potwierdzony certyfikatem Praktyka NLP.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!