Małopolska. The Malopolska region

Wydawnictwo: Parma Press
LubimyCzytać

Książka w języku polskim i angielskim"Diamenty tatrzańskich jezior / szmaragdy świętokrzyskich lasów / złoto sandomierskiej i lubelskiej pszenicy. / Perły architektury, skarby historii / Małopolska" - tymi słowy rozpoczyna swą opowieść o Małopolsce autor tekstu. A my podążymy za nim, bogatsi o doznania estetyczne, które zapewnią nam doskonałe fotografie autora zdjęć. Ten wielki region ma w sobie wszystko ? i góry strome, i doskonała architekturę, i perfekcyjną snycerkę, i rzeźbę najlepszą, i malarstwo światowe. Ma wielkie miasta ? z historycznym Krakowem i malowniczym Tarnowem, ma też małe miasteczka z ciekawymi tradycjami. Wielokulturowa kraina, ciekawa geograficznie na pewno warta jest zainteresowania.Tekst w języku polskim i angielskim.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!