Prawo udziałowe w spółce z o.o.

Wydawnictwo: Difin
LubimyCzytać

Książka w całości poświęcona jest problematyce udziału w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością. Przedstawiono w niej m.in. zagadnienia takie jak: członkostwo w spółce, istota udziału, treść najważniejszych uprawnień wspólnika, powstanie i ustanie udziału.Publikacja powinna zainteresować nie tylko praktyków prawa, tj. sędziów, notariuszy, radców prawnych, adwokatów i referendarzy sądowych, ale także osoby bezpośrednio zainteresowane udziałami: wspólników i członków organów spółek z ograniczoną odpowiedzialnością.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!