Życie po Drugiej Stronie

LubimyCzytać

Czy nigdy Was nie interesowało, gdzie przyjdzie spędzić Wam wieczność? Jeśli tak, przeczytajcie "Życie po Drugiej Stronie" - fascynujący przewodnik po przyszłym życiu. Jego autorka słynąca z parapsychicznych zdolności w swej znakomitej nadzwyczajnej książce, goszczącej przez wiele miesięcy na liście bestsellerów "New York Timesa", ukazała milionom ludzi, jak wygląda wymiar istniejący poza światem. Sylvia zabiera czytelników w podróż, która pozwoli obejrzeć świat, do którego odeszli nasi bliscy i który czeka na nas. Przedstawia nam swoją życiową karierę, opowiada o poprzednich wcieleniach, o wróżeniu, o sesjach hipnotycznych, i o badaniach, które doprowadziły ją do fantastycznych, niepowtarzalnych odkryć. Opisuje mieszkańców Drugiej Strony, ich zajęcia i okolice, w których przebywają. Wyjaśnia, co się dzieje z ludźmi, kiedy odchodzą z tego świata aby osiągnąć świat inny a także jak to jest, kiedy opuszczają Drugą Stronę udając się w podróż z powrotem na Ziemię. Dzieli się z nami zadziwiającymi spostrzeżeniami i niesłychanymi historiami dotyczącymi tych, którzy odwiedzili Drugą Stronę.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!