ABC doświadczonego myśliwego

Wydawnictwo: Muza
poradniki
LubimyCzytać

ABC doświadczonego myśliwego jest kontynuacją książki tych samych autorów wydanej pod tytułem "abc myśliwego".Publikacja przeznaczona jest dla wprawnych myśliwych - doświadczony kolega w poufny sposób przekazuje im rady i wskazówki, pogłębiające posiadane już umiejętności.Znajdziesz w niej wszystko o:* broni i strzale* amunicyjnym miszmaszu* czworonożnych przyjaciołach* łowiectwie* trofeach* uroku myśliwskiej kwatery* ubraniu i wyposażeniu myśliwego* planowaniu wyprawy myśliwskiej* budowlach myśliwskich

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!