Oświetlenie w Twoim domu. Najlepsze projekty i aranżacje

Wydawnictwo: Arkady
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki
LubimyCzytać

Dzięki popartym 200 przykładami radom czytelnik łatwo dojdzie do wniosku, że oświetlenie jest najbardziej skutecznym sposobem przekształcania domu. Zapozna się ze zmianami w technologii oświetleniowej i skutkami dążenia do wysokiej efektywności energetycznej. Poradnik wyjaśnia, kiedy stosować światła górne, kiedy dolne, jak je łączyć i nimi sterować. Pokazuje, jak nadać wnętrzu ciepły i przytulny wygląd, zapewnić funkcjonalność kuchni czy łazienki, jak prawidłowo oświetlić obraz albo podkreślić romantyczny wystrój sypialni.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Warsztat | 2018-10-03
Przeczytana: 01 grudnia 2014

Skarbnica wiedzy wzbogacona licznymi ilustracjami. Zapoznanie z książką umożliwia samodzielne zaaranżowanie oświetlenia w domu. Polecam