Oswoić strach. Rozmowa o dekadzie terroryzmu

Wydawnictwo: Difin
historia
LubimyCzytać

Ze wstępu:Ta rozmowa jest próbą podsumowania tego, jak zmienił się świat, my sami, przez te ostatnie 10 lat i odpowiedzi na pytanie, jak będzie wyglądał w przyszłości. Jest też próbą zdefiniowania zjawiska terroryzmu, nazwania jego przemian i określenia kierunku, w którym zmierza. Mamy nadzieję, że jej odbiorcami będą przede wszystkim ci, którzy na co dzień nie zajmują się terroryzmem, ale oglądają go każdego niemal dnia na ekranach telewizorów i którzy muszą nauczyć się z nim żyć. To dla nich powstała ta książka.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!