1000 muzeów w Polsce. Przewodnik

Wydawnictwo: Bosz
LubimyCzytać

Przewodnik 1000 muzeów w Polsce to kompendium wiedzy o działających w Polsce muzeach wszelkiego rodzaju - od narodowych, okręgowych i regionalnych po prywatne i społeczne. Każde nota o muzeum zawiera dane teleadresowe, informacje o historii, zbiorach, stałych ekspozycjach oraz działalności dodatkowej. Przewodnik bogato ilustrowany, zawiera także indeks nazwisk oraz indeks muzeów według kategorii zbiorów.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!