Czerpiąc ze źródła. Wykorzystaj Prawo Przyciągania, by osiągnąć bogactwo i szczęście

Wydawnictwo: Helion
LubimyCzytać

To prawda - książka, którą trzymasz w rękach, to jedyne, czego potrzebujesz, by zacząć wieść życie, o jakim marzysz!Wybierz radosne skupienie na swym wnętrzuUspokój umysłWejdź w tryb otwartościOdczuj swoje głębokie pragnieniaPodłącz się do mocy manifestacjiSkup się na swojej wyższej intencjiZ każdym kolejnym krokiem manifestuj swoje marzenieZawiera praktyczne wskazówki doprowadzania do manifestacji, których nie znajdziesz nigdzie indziej.Jedna idea może być warta miliony dolarów, ale takie idee przychodzą tylko do ludzi, którzy są otwarci i przygotowani na ich przyjęcie, których umysł jest nastawiony na sukces. Czyż nie warto podjąć tego wysiłku?Charles HaanelWszystko, czego kiedykolwiek pragnąłeś, może być Twoje. Wszystko. Nie tylko bogactwo i zdrowie, ale również prawdziwe, wieczne szczęście. Być może jesteś sprzedawcą, nauczycielką, studentem, inżynierem, mechanikiem samochodowym. Albo nie pracujesz zawodowo i zajmujesz się swoimi dziećmi. Naprawdę nie ma znaczenia, jaki zawód wykonujesz ani czy w ogóle go masz.Trzymasz w ręku książkę, która jest kluczem do prawdziwego spełnienia i szczęścia. Skąd czerpiemy tę wiedzę i pewność, że jest ona prawdziwa? Ujawniamy stuletnie sekrety legendarnego Charlesa Haanela, które są przykładem syntezy filozofii Zachodu i Wschodu. Haanel był człowiekiem, który cenił dobra materialne, ale nigdy nie stracił z oczu wagi wewnętrznego spokoju. To właśnie on był inspiracją dla Napoleona Hilla. Jego sposób myślenia dał początek manifestacjom marzeń i celów, tak często opisywanym w poradnikach osiągania osobistego spełnienia. Jednak we wszystkich obszarach życia, także w zakresie osiągania szczęścia, musimy zawsze badać źródło. Ta książka odsłoni przed Tobą wszystkie tajemnice, a jej atuty to przystępny język i łatwe do wykonania ćwiczenia. Poznaj metodę przeznaczoną do codziennego stosowania, która prowadzi do manifestacji Twoich marzeń. Techniki te można wykorzystać w każdej dziedzinie życia, od miłości i seksu, przez karierę, po twórczość. Po prostu zaczerpnij ze źródła, wykonując codzienne sesje manifestacji, trwające nie dłużej niż 3 do 5 minut - i zbuduj życie, jakiego pragniesz!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

jusia1986 | 2017-09-16
Przeczytana: 19 sierpnia 2017

Czy przez zwykłą medytację (w tym przypadku manifestację) można sprawić, by wszelkie pragnienia które drzemią w nas spełniły się?

Przeczytałam już kilka opracowań na temat: potęgi podświadomości oraz prawa przyciągania.Jednak jest to temat, który wciąż wzbudza moją ciekawość.Z tego powodu, postanowiłam zakupić ebooka, by poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie.Będąc szczerą stwierdzić muszę, że w lekturze tej nie znalazłam wiele informacji, które byłyby dla mnie szczególnie zaskakujące.Autor odnosi się do nauki (doświadczeń) Charlesa Haanela – prekursora wiedzy z zakresu prawa przyciągania.Odniosłam wrażenie, że poza zdaniami nakierowującymi na właściwą manifestację (skupienie, medytację) niczego nowego nie odkryłam.Ponadto nie odczuwałam szczególnej przyjemności podczas sięgania po te opracowanie.Brakowało mi przeniesienia wiedzy autora na „ludzki język”. Nie mam problemu (i nigdy nie miałam) ze zmotywowaniem się do rzeczy, które naprawdę mnie pociągają, ale nie poczułam się...