Moje przepisy

Wydawnictwo: Arkady
LubimyCzytać

Oto zabawny dziennik, do którego możecie wpisywać ulubione przepisy oraz sekrety kulinarne przekazywane z pokolenia na pokolenie w Waszej rodzinie. Jest tu także miejsce na zdjęcia z rodzinnych uroczystości przy stole, różne porady praktyczne związane z posiłkami, a nawet opisy pierwszych eksperymentów kulinarnych waszych dzieci lub wnuków. Systematycznie wypełniany album stanie się cenną pamiątką, niezastąpionym strażnikiem rodzinnych tradycji.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!