Historia powszechna XX wieku

Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
historia
LubimyCzytać

Nowa wersja historii powszechnej XX wieku przedstawia bardziej poszerzoną, a nie zupełnie skrótową i popularną wersję historii powszechnej wieku XX. Celem pracy jest przybliżenie skomplikowanych dziejów świata i ludzkości ostatniego wieku. Znajomość tych dziejów może okazać się przydatna w interpretowaniu wydarzeń bieżących i prognozowaniu najbliższej przyszłości.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Jeden z podręczników do historii powszechnej XX wieku. Na rynku sa już nowsze i lepiej zrobione podreczniki, choćby że względu na wypunktowanie zjawisk na marginesach, czego pozycja Czubińskiego nie ma. niemniej jeżeli ktoś chce w sposób uporządkowany poczytać o historii może sięgnąć po tą pozycję.