Sztuka pieszczot. Raj figlarzy. Erotyki usmiechnięte. Fraszki

Okładka książki Sztuka pieszczot. Raj figlarzy. Erotyki usmiechnięte. Fraszki Leszek Wierzchowski
Okładka książki Sztuka pieszczot. Raj figlarzy. Erotyki usmiechnięte. Fraszki
Leszek Wierzchowski Wydawnictwo: satyra
satyra

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Akant 12/2018 (272) Jolanta Baziak, Anna Błachucka, Piotr Burczyk, Stanisław Chyczyński, Lesław Czapliński, Zygmunt Dekiert, Victor Ficnerski, Teresa Grabińska, Jerzy Grupiński, Otton Grynkiewicz, Rafał Jaworski, Anna Kapusta, Wojciech Karpiński, Ewa Klajman-Gomolińska, Małgorzata Kulisiewicz, Karolina Kusek, Michał Łukowiak, Ariana Nagórska, Krzysztof Nurkowski, Janusz Orlikowski, Stefan Pastuszewski, Maciej Porzycki, Jadwiga Pstrusińska, Bartłomiej Siwiec, Krzysztof Stanisławski, Elżbieta Stankiewicz-Daleszyńska, Jerzy Utkin, Joanna Wicherkiewicz, Leszek Wierzchowski, Tadeusz Zawadowski, Paweł Ziółkowski
Akant 12/2018 ... Jolanta Baziak, Ann...
Okładka książki Miesięcznik Literacki Akant Irena Batura, Jolanta Baziak, Anna Błachucka, Stanisław Chyczyński, Lesław Czapliński, Jerzy Grupiński, Otton Grynkiewicz, Aleksandra Jaworska, Rafał Jaworski, Anna Kapusta, Andrzej Katzenmark, Wojciech Kawiński, Paweł Kołodziejski, Halina Kurek, Paweł Kuszczyński, Anita Nowak, Stefan Pastuszewski, Edmund Pietryk, Jadwiga Pstrusińska, Eugeniusz Rychlicki, Marcin Stachelski, Elżbieta Stankiewicz-Daleszyńska, Maksymilian Tchoń, Jerzy Utkin, Leszek Wierzchowski, Przemysław Wojciechowski, Tadeusz Zawadowski, praca zbiorowa
Miesięcznik Li... Irena Batura, Jolan...