Storczyki w domu

poradniki
LubimyCzytać

Egzotyczne storczyki od zawsze fascynowały miłośników roślin. Długo były uważane za trudne w uprawie - czasem słusznie - dziś jednak nie są przeznaczone wyłącznie dla kolekcjonerów. W ciągu ostatnich dziesięcioleci dokonano ogromnej pracy w zakresie krzyżowania i udoskonalania technik rozmnażania, dzięki czemu na rynku znalazły się setki łatwych w uprawie dopasowujących się mieszańców o barwnych kwiatach, które nawet początkujący mogą mieć w swojej kolekcji.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!