Atlas przewoźników kolejowych Polski 2011

Wydawnictwo: Eurosprinter
technika
LubimyCzytać

Atlas przewoźników kolejowych Polski 2011 to pierwsza publikacja, która próbuje usystematyzować firmy tworzące polski rynek przewozów kolejowych. To wspaniale opracowany przewodnik dla pracowników branż związanych z koleją, jak również dla pasjonatów kolei, który w przejrzysty sposób przedstawia operatorów kolejowych wraz z ich różnorodnym taborem. Starannie dobrane fotografie oraz interesujące opisy ułatwią poznanie genezy i rozwoju firm związanych z kolejowym transportem towarowym i pasażerskim w Polsce. Nowoczesny dizajn i angielskie tłumaczenia to dodatkowy ukłon wobec naszych wymagających czytelników, także tych z zagranicy. Mamy nadzieję, że atlas ten stanie się pewnego rodzaju dokumentacją stanu w jakim przewoźnicy znajdują się w obecnym momencie. Planujemy wydawanie takich publikacji co kilka lat. Dzięki nim będzie można porównać jakie zmiany zachodzą wśród naszych operatorów kolejowych.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!