Koniec z popielniczkami. Kieszonkowy przewodnik jak rzucić palenie

Wydawnictwo: Betters
zdrowie, medycyna
LubimyCzytać

Nasze poglądy i przekonania na temat palenia mają swoje źródło w błędnych informacjach i mitach, które nie pozwalają nam dostrzec tego, co istotne. Odkryj prawdę i uwolnij się na zawsze. Faktem jest, że każdy palacz może rzucić palenie natychmiast i na zawsze, i nie potrzeba do tego silnej woli. Nie grożą my przy tym objawy odstawienia ani utycie.Dowodem na to jest zdumiewający sukces metody Easyway Allena Carra, jedyna sprawdzona metoda zrywania z nałogiem, jakiej nie towarzyszą żadne dodatkowe stresu.Trzymasz w ręku wyjątkową książkę, która jest krótkim przewodnikiem po metodzie Easyway Allena Carra. Dowiesz się w niej, jak człowiek wpada w pułapkę nikotynową, co to oznacza być niewolnikiem palenia, jak szybko i bezboleśnie zerwać z nałogiem i na zawsze się uwolnić.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!