Nocna gwiazda. Nieśmiertelni. Tom 5

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
LubimyCzytać

Haven wciąż obwinia Ever o śmierć swego chłopaka, choć był to jedynie nieszczęśliwy wypadek. Ever musi się zmierzyć zarazem ze straszną tajemnicą Damena, tajemnicą - która kryje się w jednym z jej dotychczasowych istnień. Dziewczyna stawi czoła swemu najgorszemu wrogowi, jednak najpierw będzie zmuszona odpowiedzieć sobie na ważne pytania. Czy jej własne przetrwanie skaże Haven na wieczność w mrokach Shadowlandu? Czy klucz do przyszłości skrywa się w zagadce związanej z Damenem?

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!