Druga mistrzyni gry

Okładka książki Druga mistrzyni gry Tilly Bagshawe
Okładka książki Druga mistrzyni gry
Tilly Bagshawe Wydawnictwo: Amber literatura piękna
Amber

Książka ciekawa, momentami naprawdę wciągająca. Bardzo podobało mi się psychiczne pogłębienie bohaterów. Powieść posiada kilka "dosadnych" opisów (które mnie nieco zniesmaczyły). Niemniej jednak fabuła jest jak dla mnie dość świeża, gdyż nie czytałam wcześniej żadnych książek o takiej tematyce (także pierwowzoru w/w). Dużo się dzieje, akcja jest wartka. Ogólnie rzecz ujmując- całkiem interesująca pozycja.

Kontynuacja powieści Sydney'a Sheldon'a - "Mistrzyni gry" i muszę powiedzieć, że Pani Tilly Bagshawe odwaliła kawał dobrej roboty. Czytelnikowi, który dużo czyta powieści Sheldona'a łatwo zauważyć, że język różni się, ale i tak jestem zachwycona bo prawie (choć niektórzy powiedzą, że "prawie" czyni wielką różnicę ;-) ),dorównała mistrzowi i za to jej dziękuję. Książkę czyta się jednym tchem, bo akcja tak trzyma w napięciu, że nie sposób się oderwać. Bardzo polecam.

Dodaj cytat z książki Druga mistrzyni gry