M10/M10A1 GMC, M10 GMC Wolverine, M10 GMC Achilles

Wydawnictwo: Militaria
9788372193704
LubimyCzytać

Tematem niniejszego opracowania są samobieżne działa przeciwpancerne 3 inch M10 GMC i 3 inch M10A1 GMC oparte konstrukcyjnie o podzespoły czołgu średniego M4 „Sherman” oraz brytyjska modyfikacja 3 inch M10 GMC, uzbrojona w armatę 17 pdr. OQF, znana pod nazwą 17 pdr. M10 GMC SP gun „Achilles”. W książce omówiono ich użycie bojowe w armii amerykańskiej, brytyjskiej, francuskiej i sowieckiej, zamieszczono dokładny opis techniczny.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!