Graj rocka na gitarze. Nauka gry i riffy w 10 przystępnych lekcjach +CD

9788370204518
poradniki
LubimyCzytać

GRAMY ROCKA! W dziesięciu przystępnych lekcjach podręcznik Graj rocka na gitarze przemieni początkującego gitarzystę w prawdziwego rockmana. Każdej lekcji przypisane jest odpowiednie nagranie na płycie CD, ułatwiające prawidłowe realizowanie ćwiczeń. Dzięki nagraniom można usłyszeć, jak powinny brzmieć zamieszczone w książce akordy, riffy i melodie. Już wkrótce będziesz mógł je zagrać razem z ulubionymi zespołami lub z własną grupą rockową! Podręcznik zawiera niezbędne informacje z zakresu harmonii, melodyki, riffów i improwizacji. Prezentuje też podstawy najważniejszych stylów muzycznych, takich jak blues, rock''n''roll, rock klasyczny, heavy metal czy muzyka alternatywna. Będzie zatem doskonałą pomocą dla każdego, kto pragnie osiągnąć wysoki poziom w grze na tak fascynującym instrumencie, jakim jest gitara. Dzięki ilustracjom, przejrzystym diagramom i nagraniom na CD, podręcznik GRAJ NA GITARZE ROCKOWEJ pozwoli ci już niedługo dołączyć do mistrzów rocka!PHIL CAPONE (GDLM, LGSM) jest profesjonalnym gitarzystą, stałym współpracownikiem pisma Total Guitar i autorem książek 501 Guitar Chords, Learn to Play Guitar oraz Exploring Jazz Guitar. Prowadzi także działalność pedagogiczną w londyńskim Institute of Contemporary Music.PAUL COPPERWAITE jest londyńskim muzykiem, autorem i wydawcą ponad tuzina książek o szerokiej tematyce muzycznej, od podstaw stylu pop aż po historię Fendera. Jego artykuły zamieszczane są w Kerrang!, najlepiej sprzedającym się na świecie tygodniku rockowym. Od dwudziestu lat regularnie koncertuje z własnym zespołem a ostatnio współtworzy nowy album znanej grupy brytyjskiej z lat 80-tych.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!