Wybrzeże Chorwacji i Czarnogóry. Split - Ulcinj. Jezioroo Szkoderskie. Przewodnik dla żeglarzy

9788370204709
LubimyCzytać

Drugi tom przewodnika po wybrzeżu Chorwacji prowadzi nas wschodnim wybrzeżem Adriatyku od Splitu w środkowej Dalmacji m.in. przez Omiš i Makarską do Dubrownika w południowej Dalmacji, uwzględniając również duże wyspy, jak Braè, Hvar, Korèula i Mljet.Na 43 barwnych mapach wybrzeża w praktycznym formacie (skala 1 : 80 000) pokazano ponad 200 szczegółowych planów portów, zatok i kotwicowisk na tym obszarze. Skiper znajdzie na mapach informacje dotyczące przebiegu linii brzegowej, głębokości, mostów z wysokością w świetle, świateł z oznakowaniem, wszystkich znaków nawigacyjnych, granic rezerwatów oraz waypointów.Na planach szczegółowych miejsca postojowe oraz elementy infrastruktury zaznaczono w postaci piktogramów. Całości dopełniają liczne barwne zdjęcia i wskazówki dotyczące wjazdu i pobytu, przepisów, wiatru i pogody oraz morskich komunikatów meteorologicznych.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!