Sweden. Road map. Laminowana. 1:1 000 000 ExpressMap

LubimyCzytać

Szwecja / Swedenlaminowana mapa samochodowa 1:1 000 000format: 100 x 48 cm, po złożeniu: 11 x 24 cmDwustronnie laminowana, wygodna w składaniu i trwała mapa samochodowa Szwecji* stan dróg 2012, odcinki w budowie* szczegółowa kategoryzacja i numeracja dróg* odległości drogowe w kilometrach* promy samochodowe, lotniska międzynarodowe* plastyczna rzeźba terenu, lasy, parki narodowe* opisy pasm górskich oraz najważniejszych szczytów* skorowidz miejscowości

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!