Jak nauczyć psa porządku?

Wydawnictwo: Rea
9788371419089
flora i fauna
LubimyCzytać

Autorka dzieli się swoimi przemyśleniami wynikającymi z wieloletniego doświadczenia i omawia sprawdzone metody uczenia psów porządku. Wczuwamy się w tok myślenia psa i uczymy się porozumiewać z nim wykorzystując jego wrodzone instynkty. Krok po kroku zdobywamy pożyteczną wiedzę, jak pupila przyzwyczaić do klatki - urządzenia, które zdobywa sobie coraz większą popularność w szkoleniu psów. Dowiadujemy się, jak ułożyć plan wyjść "za potrzebą" naszego zwierzaka, żeby nie kolidowały z naszymi zajęciami.Charlotte Schwartz przedstawia przykładowe rozkłady dnia uwzględniające tryb życia właściciela, etap rozwoju pupila, warunki mieszkalne, środowisko, w jakim pies żyje. Wyjaśnia jak stosować gazety w uczeniu psów higienicznych nawyków, omawia przypadki wstydliwych incydentów, jakie pupilom zdarzają się w domu, sugeruje, jak wybrnąć z takich sytuacji i jak zaradzić wielu innym problemom, na jakie napotykają psiarze w życiu codziennym.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!