Ryby i owoce morza

Wydawnictwo: Rea
LubimyCzytać

Korzystając z podanych w tej książce przepisów można przygotować w domu różnorodne potrawy z ryb i owoców morza, zarówno świeżych, mrożonych lub wędzonych, z dodatkiem warzyw, owoców, ziół i przypraw. Można też w dowolny sposób, kierując się własnymi upodobaniami, przepisy te modyfikować, dostosowując do własnych potrzeb. Ponieważ ostateczny smak potrawy zależy nie tylko od podstawowych składników, jakimi są w naszej książce ryby i owoce morza, ale także od jakości i ilości użytych jarzyn, owoców, przypraw i ziół, to ich rodzaj lub ilość, a więc właściwy ich dobór, oddajemy w ręce kreatywnego i z dużą wyobraźnią „kucharza”. Często te same składniki użyte w innych proporcjach potrafią całkowicie zmienić smak potrawy. Dlatego warto eksperymentować.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!