Pneumonologia

Wydawnictwo: Alfa Medica Press
9788375220797
zdrowie, medycyna
LubimyCzytać

Podręcznik jest dedykowany przede wszystkim lekarzom praktykom, a studentów medycyny będzie inspirował napewno do pogłębiania swojej wiedzy. Założeniem Autorów było bowiem – poza przedstawieniem aktualnej patogenezy chorób układu oddechowego, opartej na powiązaniu predyspozycji genetycznych z czynnikami środowiskowymi – przedstawić nowoczesne metody badawcze, nowe podziały chorób, zasygnalizować najnowsze kierunki terapii.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!