Zarządzanie projektami. Szybka droga do sukcesu

Wydawnictwo: MT Biznes
biznes, finanse
LubimyCzytać

OSIĄGNIJ WYNIKI, NA KTÓRYCH CI ZALEŻY. SZYBKO!Projekty są źródłem wymiernych korzyści i wartości dla przedsiębiorstwa. To ważne, aby realizować je terminowo i w ramach ustalonego budżetu, ale jeśli chcesz być skutecznym menedżerem projektów, musisz się skupiać na potrzebach firmy, a nie tylko na procesie realizacji przedsięwzięcia. Z książki Szybka droga do sukcesu. Zarządzanie projektami dowiesz się, jak wykorzystywać najlepsze narzędzia w celu zaspokajania najważniejszych potrzeb przedsiębiorstwa. Dzięki niej opanujesz kluczowe umiejętności, których będziesz potrzebował, aby osiągnąć doskonałość w zarządzaniu projektami i przyspieszyć rozwój własnej kariery.Książka obejmuje: * Zarządzanie projektami w pigułce - zbiór odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, umożliwiający szybkie zapoznanie się z tematem. * Dziesięć najważniejszych narzędzi i technik służących rozwijaniu własnego stylu zarządzania projektami. * Porady dotyczące kierowania zespołem - dzięki którym określisz własny styl przywództwa i stworzysz dobry zespół. * Proste listy kontrolne ułatwiające wskazanie mocnych i słabych stron oraz możliwości twoich i twojego zespołu. * Wskazówki dotyczące przyspieszenia rozwoju twojej kariery - bez względu na to, czy dopiero debiutujesz na nowym stanowisku, czy starasz się wejść na szczyt.Jeśli nie chcesz zostać z tyłu, już dziś wkrocz na drogę szybkiego rozwoju. Dodatkowe zasoby znajdziesz na stronie internetowej serii, pod adresem www.Fast-Track-Me.com.WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ, BY PRZYSPIESZYĆ SWOJĄ KARIERĘO AUTORACHPatrick Harper-Smith jest jednym z założycieli i dyrektorów firmy doradczej Project Leaders International (PLI) Ltd., zajmującej się szkoleniem, doradztwem i wdrażaniem systemów komputerowych. Współpracuje z wieloma organizacjami na całym świecie - zarówno małymi, nowo otwartymi firmami, jak i potężnymi międzynarodowymi korporacjami. Był dyrektorem ds. szkoleń na Azję Pacyficzną w firmie American Express oraz dyrektorem zarządzającym w hongkońskim przedsiębiorstwie Jacques Borel Ltd. Mieszka w Surrey z żoną Helen i dwiema dorosłymi córkami.Simon Derry także jest dyrektorem Project Leaders International (PLI) Ltd. Po ukończeniu Swansea University i pięcioletniej służbie w armii piastował różne stanowiska w brytyjskiej służbie zdrowia, firmie Psion i amerykańskiej firmie doradczej. Do grona jego obecnych klientów należą duże międzynarodowe firmy z sektora spożywczego. Mieszka z żoną Jill i dwójką małych dzieci w pobliżu miasteczka Marlow w hrabstwie Buckingham. Ukończył studia MBA w Henley Management College.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!