1000 Atrakcji turystycznych polski. Przewodnik

Wydawnictwo: Kluszczyński
albumy
LubimyCzytać

Książka prezentuje niezwykłe walory naszego kraju, obok skarbów architektury i natury zostały w niej uwzględnione takie atrakcje jak muzea i skanseny, parki miniatur i dinozaurów, prehistoryczne kręgi kamienne czy urokliwe uzdrowiska. Trudno odwiedzić wszystkie 1000 miejsc, najlepszą podpowiedzią, gdzie skierować swe kroki, będzie więc ciekawy opis blisko 1300 znakomitych zdjęć, oddających charakter i urodę naszej ojczyzny.*Monumentalne budowle - kościoły, klasztory, zamki, pałace, ratusze, kamienice*Puszczańskie ostępy, górskie turnie, nadmorskie wydmy, bagienne krainy

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!