Encyklopedia PWN. A-Z. Oryginalna Azetka. Edycja 2012 + CD

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
LubimyCzytać

Siódme zaktualizowane wydanie encyklopedii A-Z. Zawiera 41 000 aktualnych haseł napisanych przystępnym językiem, 400 rysunków i schematów, 50 map geograficznych i politycznych oraz 32 kolorowe tablice tematyczne, 150 tabel, przejrzyście prezentujących wiadomości ze wszystkich dziedzin - od aminokwasów występujących w białkach po największe wyspy na Ziemi. + Płyta CD z elektroniczną wersją publikacji.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!