Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

Wydawnictwo: Zielona Sowa
religia
LubimyCzytać

Niezwykle elegancki, ze zdjęciami i ilustracjami, starannie opracowany graficznie, album. Fantastyczna pamiątka dla dziecka z okazji przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. W książce znajdują się: krótka historia zbawienia, list Jana Pawła II do dzieci przystępujących do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej, fragment homilii Jana Pawła II wygłoszonej w Zakopanem do dzieci pierwszokomunijnych. W albumie jest również miejsce na wpisanie życzeń, na wklejenie fotografii z najbliższą rodziną i przyjaciółmi.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!