Niematerialne wartości źródłem ukrytej przewagi konkurencyjnej tajemniczych mistrzów polskiej gospodarki

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
literatura faktu
LubimyCzytać

Zastempowski Maciej(ur. 1974r.) doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie: nauki o zarządzaniu. Ukończył studia na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, na którym pracuje od 1998 r. w Katedrze Zarządzania Przedsiębiorstwem. Członek kilku zespołów badawczych realizujących projekty naukowe finansowane ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Unii Europejskiej. Absolwent Podyplomowych Studiów Prawa Europejskiego na Wydziale Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz członek Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. Specjalizuje się w problematyce uwarunkowań funkcjonowania i rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce i na świecie. Szczególnym obszarem jego zainteresowań naukowych jest specyfika zarządzania małym przedsiębiorstwem i rola, jaką odgrywają w tym procesie jego zasoby niematerialne. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowych, głównie z zakresu małych i średnich przedsiębiorstw.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!