Polska. Pamiątka z podróży

Wydawnictwo: Videograf II
albumy
LubimyCzytać

Publikacja albumowa, która pokazuje najpiękniejsze miejsca kraju, w którym odbywają się mistrzostwa Euro 2012. Na prawie 200 kolorowych fotografiach autorzy utrwalili współczesne oblicze Polski, a w obszernych tekstach otwierających każdy rozdział podali najważniejsze informacje o poszczególnych regionach naszego kraju, jego przyrodzie, zabytkach, ciekawych obiektach turystycznych. Towarzyszący kolorowym zdjęciom tekst został podany w trzech językach - polskim, niemieckim i angielskim, dzięki czemu książka może się stać godną wizytówką naszego kraju i znakomitym prezentem dla osób, które o nim niewiele wiedzą.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!