Mój sekretny notatnik

Wydawnictwo: Zielona Sowa
LubimyCzytać

Jesteś zakręconą nastolatką i masz wrażenie, że Twój normalny dzień to ostra jazda? Łap się poręczy! Spróbuj każdego dnia znaleźć pięć minut na sekretną podróż w głąb siebie i dowiedz się: Jaka jest Twoja rodzina i co z tego wynika? Jaki masz typ urody i styl ubierania się? Jakie znaki zodiaku i kamienie Ci sprzyjają? Kim są Twoje przyjaciółki i co w nich cenisz? Kto Ci imponuje i dlaczego? No i jak to jest z Tobą i z chłopakami... Naprawdę warto to o sobie wiedzieć. A po latach odkryć ten sekretnik jako skarbnicę najskrytszych marzeń i wspomnień.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!