Mój balkon. Projekty aranżacji balkonów dla każdego

poradniki
LubimyCzytać

Nie ma to jak w domuTrzynaście wspaniałych projektów balkonów, na których można się odprężyć i aktywnie spędzić czas. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Na niezdecydowanych czeka specjalny test, który określi, jaki typ balkonu jest dla Ciebie.Najpiękniejsze kwiatyDo każdego projektu balkonu szeroki wybór odpowiednich, niewymagających dużego nakładu pracy roślin. Rozdział Podstawy ogrodnictwa to gruntowna wiedza w pigułce na temat pielęgnacji balkonowych kwiatów.Zrób to samLiczne pomysły na oryginalne aranżacje i dekoracje - krok po kroku objaśniamy, jak je zrobić. Stylowe akcesoria i wspaniałe przepisy pomogą ci zamienić balkon w ulubiony zakątek domu.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!