Kaktusy i inne sukulenty. Rośliny w domu i ogrodzie. Niezwykły świat sukulentów

Tłumaczenie: Anna Wolna
Wydawnictwo: Hachette Polska
Le Mie Piante Grasse
poradniki
LubimyCzytać

Niezbędne vademecum każdego ogrodnika!Sukulenty (rośliny gruboszowate) tworzą niezwykle zróżnicowany świat, który bez reszty pochłania pasjonatów. Większość sukulentów dobrze się aklimatyzuje pomimo ich różnorodnego pochodzenia. Dzięki wskazówkom zawartym w niniejszym poradniku bez problemu poradzicie sobie z hodowlą tych roślin. Poza najbardziej popularnymi na rynku gatunkami znajdziecie tutaj również opisy i porady dotyczące bardzo rzadkich odmian. Przygotowaliśmy dla was ponad 150 fiszek zawierających opisy roślin, ich wymagań, okresów kwitnienia i rozmiarów kwiatów.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!