Kwiaty w moim ogrodzie. Rośliny w domu i ogrodzie. Opis i wymagania najpopularniejszych roślin

poradniki
LubimyCzytać

Niezbędne vademecum każdego ogrodnika!Nowy poradnik, który zawiera cenne rady i wskazówki dotyczące wyboru bylin oraz jak najlepszego ich zagospodarowania, zarówno na balkonie, jak i w ogrodzie.Książka zawiera zbiór fiszek, w których opisano cechy charakterystyczne i wymagania poszczególnych rodzajów roślin. Wiele uwagi poświęcono również metodom uprawy: nawożeniu, podlewaniu i ochronie przed szkodnikami.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!