POLSKA SZKOłA BOKSU POWIEŚĆ EMIGRACYJNA

Wydawnictwo: Skrzat

Czterech kumpli z Krakowa próbuje ułożyć sobie życie w prowincjonalnym angielskim Buckby. Ich odmienne charaktery, środowiska i doświadczenia, chcąc nie chcąc, tłamszą się w obskurnej kanciapie nad kebab barem. Ciężka, poniżająca praca, językowy i kulturowy miszmasz, wzajemne waśnie, miłostki i przyjaźnie, mafijne układy i spory to chleb powszedni każdego emigranta. Poznajcie Polską szkołę boksu sposób na życie wypędzonych, degeneratów i odmieńców różnej maści.

Patryk Mataniak | 2016-02-15

Czyta się równie szybko jak emigruje po ostatnich wyborach do Sejmu!

Zaleznawpodrozy | 2015-12-26
Damian | 2015-08-15