Litwa, Łotwa, Estonia i obwód kaliningradzki. Przewodnik ilustrowany

Wydawnictwo: Pascal
LubimyCzytać

Litwa, Łotwa, Estonia i obwód kaliningradzki, tak bliskie nam geograficznie i kulturowo, są jednocześnie fascynująco odmienne i tajemnicze. Ich dzieje, przez wieki splecione z historią Polski, sprawiają, że wyprawa do krajów nadbałtyckich zamienia się w niezapomnianą podróż sentymentalną. Najwięcej emocji wzbudza zwykle Wilno ze swą przepiękną starówką i magiczną atmosferą. Urzekającym miastem jest także surowa i dostojna Ryga. Tallin, choć piękny o każdej porze roku, szczególnie intrygująco prezentuje się podczas słynnych białych nocy, gdy tonie w różowej poświacie.Przewodnik Litwa, Łotwa, Estonia i obwód kaliningradzki jest tak barwny jak wakacje. Proponuje, podpowiada, radzi, wyciąga z opresji i nie pozwala się nudzić. Jest lekki, wygodny i elegancki. Znajdziesz w nim czytelne informacje, ciekawostki, mapy i mnóstwo zdjęć. Te wakacje zapamiętasz na długo!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!