Zamach na Polskę

Wydawnictwo: Solaris

Będąc sojusznikiem USA w Iraku, Polska powinna spodziewać się zamachów Al Kaidy na naszym terytorium. I oto bomy wybuchają w warszawskich supermarketach, giną niewinni ludzie. W wyniku akcji odwetowej europejska siatka bin Ladena zostaje zniszczona. Ale czy na pewno? A może to dopiero preludium do właściwego zamach na Polskę?

Sławomir | 2016-07-24
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 24 lipca 2016

Pan Wolski to taki autor co to i z piasku bicz ukręci. Bo cóż tu mamy? W sumie banalny pomysł, ni trochę orginalny, akcja w linii prostej, ... 99% autorów poległoby sromotnie i walnęło gniota jak ustawa 500+. Pan Wolski, mam wrażenie całkiem swobodnie, zrobił z tego super rozrywkową książkę akcji, którą człowiek wciąga za jednym podejściem z lekkością i przyjemnością.
Jak zawsze nie zawiodłem się na autorze i polecam jako naprawdę fajną rozrywkę na wieczór. Oczywiście nic nie pobije wiadomości na TVP 1 :) ale po pół godzinie sprawozdań z spektakularnych sukcesów miłościwie nam panujących warto sięgnąć po coś inteligentnego dla odmiany.

Magnat | 2016-12-05
Przeczytana: 05 grudnia 2016

Od pierwszego rozdzialu 3000 Volt napiecia :)
Bez odlotöw w kosmos i bilokacji - sensacja & akcja.
Zdecydowanie polecam

nczms | 2016-09-26