Na dobre i na złe. Jak przetrwać z partnerem kryzys finansowy

Wydawnictwo: Prozami
poradniki
LubimyCzytać

Tytuł oryginału: In Good Times and Bad. Strengthening Your Relationship When the Going Gets Tough and The Money Gets Tight "Na dobre i na złe" - te popularne słowa przysięgi małżeńskiej zna chyba każdy, kto pragnie związać się z drugą osobą. Obiecujemy trwać przy sobie bez względu na wszystko, choć w głębi duszy mamy nadzieję, że w naszym życiu zdarzy się tylko to, co dobre.Tymczasem los bywa nieprzewidywalny. Strata pracy, choroba, zniechęcenie - może trafić każdego z nas, ciągnąc za sobą problemy nie tylko emocjonalne, ale i finansowe. I tylko od nas zależy, czy będziemy potrafili stawić im czoła i wyjść z nich zwycięsko. Wiele par, napotykając na swojej drodze problemy, zaczyna się rozpadać, obarczając wzajemnie winą za nieudane życie."Na dobre i na złe" to praktyczny poradnik dla par, które borykają się z problemami finansowymi. Autorzy na zaczerpniętych z życia przykładach, pokazują jak można przekuć trudne chwile w chwile szczęścia. Dają konkretne wskazówki, jak poradzić sobie w trudnych momentach i umocnić swój związek. Podsuwają rozwiązania, dzięki którym wspólne życie może nabrać jasnych i radosnych barw.Wystarczy tylko tydzień, aby ocalić swój związek!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!