Niewinna pani Duff

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller

Drugą żonę, Reggie, Jakob Duff ciągle porównuje ze zmarłą Helen. I ze smutkiem przyznaje, że drugie jego małżeństwo jest pomyłką. Topiąc żale w whisky, wymysla w końcu intrygę, dzięki której pozbędzie się żony. Wystarczy, że złapie ją na gorącym uczynku. Z tym jego przystojnym szoferem, Nolanem.

rollercoaster | 2014-10-22

Książkę da się przeczytać, nawet z chęcią tylko, że jednak czegoś brakuje. Mi zabrakło intryg, niespodzianek i po prostu kryminału. Większość książki to opisanie problemu z alkoholem pana Duffa. Tak na prawdę jeśli chcę przeczytać coś o uzależnianiach to taką książkę wybieram. Jeśli chodzi o moje oczekiwania to nie zaspokoiła mnie jedna intryga w stosunku do Duffa "sprytnie" wymyślona przez szofera Nolana. A co do tego wkrętu be problemu można to przeczuć bez dalszego zagłębienia w lekturę. Zawiodło mnie samobójstwo pijaka Duffa w drodze do aresztu i żadnej końcowej wzmiance o Nolanie. Miałam nadzieję, że pani Duff też coś tam kombinowała w stosunku do męża zwłaszcza, że tytuł podsuwał mojej wyobraźni coś spektakularnego i bombowego. Książka dla mało wymagającego czytelnika.

Molinka | 2017-03-04
Iwona94 | 2015-05-03