Organy życiowe

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller

Vivienne Laker jest modelką, piękną i wielbioną przez Charlesa Spencera. Ten potomek rodziny milionerów ma dla Vivienne prezent cenniejszy niż wszystkie diamenty. Prezent w postaci... drugiego życia, gdyby coś złego jej się przytrafiło. Wystarczy, że odda parę kropel krwi, na bazie których w pewnej prywatnej klinice da się stworzyć każdy organ zastępczy. Ale wtedy kolejne wydarzenia wzbudzają wiele podejrzeń u Vivienne. I jej ciekawość, co za tym wszystkim się kryje. Czy taki cud medycyny jest możliwya Okładka: miękka, Rok wydania: 2005,

Bed | 2011-02-21
Przeczytana: 20 lutego 2011

Pięknej modelce narzeczony załatwia coś co nazywa ubezpieczeniem. Inteligentny i zdolny lekarz dziwi się, ze nieuleczalnie chory a bogaty pacjent nie przejmuje się swoim stanem, tylko chce zostać odtransportowany do Instytutu w Hiszpanii. Zrówno doktor jak i modelka jadą zbadać sprawę, która ich niepokoi i budzi podejrzenia.
Nie jest źle napisana ta książka, ale ma tak przewidywalną akcję i wszystko jest tak typowe, ze niczym nie jest w stanie zaskoczyć czytelnika. Tylko dla wielbicieli gatunku thriller medyczny.

Ata77 | 2012-03-01
Przeczytana: 01 marca 2012

Sam pomysł głównego wątku całkiem niezły.Książka jednak prosta, wiele wątków niedogranych, momentami czytało się fatalnie. Całość sprawiała wrażenie jakby był to debiut autorki. A może i był. Nie wiem. Raczej do tego nie wrócę.Naiwność głównej bohaterki straszna. Nie zdążyłyśmy się zaprzyjaźnić.

dorota | 2011-09-20
Przeczytana: 21 lipca 2010

Poczatek dobrze zapowiadajacy,potem autorka przenosi nas do swiata fikcji,nie jestem milosniczka horrorow a do takiej zaliczam Organy Zyciowe. Czyta sie calkiem dobrze,ale nie przekonalam sie i nie siegne po inne pozycje tej autorki.

Samantha | 2014-12-29
Przeczytana: 06 stycznia 2015

Bardzo dobry motyw, jednak sama książka nie powala. Przewidywalna akcja i zbyt bajkowe zakończenie.

Korenia | 2012-12-26
Przeczytana: 2010 rok

Ciężko mi się ją czytało, dużo czasu minęło zanim skończyłam.

Lewik | 2016-01-17
Na półkach: 2012, Przeczytane