Organy życiowe

Nancy Fisher Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller kryminał, sensacja, thriller
C&T Crime & Thriller
2005-01-01
2005-01-01

Bardzo dobry motyw, jednak sama książka nie powala. Przewidywalna akcja i zbyt bajkowe zakończenie.

Ciężko mi się ją czytało, dużo czasu minęło zanim skończyłam.

Ciężko mi się ją czytało, dużo czasu minęło zanim skończyłam.

Sam pomysł głównego wątku całkiem niezły.Książka jednak prosta, wiele wątków niedogranych, momentami czytało się fatalnie. Całość sprawiała wrażenie jakby był to debiut autorki. A może i był. Nie wiem. Raczej do tego nie wrócę.Naiwność głównej bohaterki straszna. Nie zdążyłyśmy się zaprzyjaźnić.

Poczatek dobrze zapowiadajacy,potem autorka przenosi nas do swiata fikcji,nie jestem milosniczka horrorow a do takiej zaliczam Organy Zyciowe. Czyta sie calkiem dobrze,ale nie przekonalam sie i nie siegne po inne pozycje tej autorki.

Pięknej modelce narzeczony załatwia coś co nazywa ubezpieczeniem. Inteligentny i zdolny lekarz dziwi się, ze nieuleczalnie chory a bogaty pacjent nie przejmuje się swoim stanem, tylko chce zostać odtransportowany do Instytutu w Hiszpanii. Zrówno doktor jak i modelka jadą zbadać sprawę, która ich niepokoi i budzi podejrzenia.
Nie jest źle napisana ta książka, ale ma tak przewidywalną akcję i wszystko jest tak typowe, ze niczym nie jest w stanie zaskoczyć czytelnika. Tylko dla wielbicieli gatunku thriller medyczny.

Nie jest źle napisana ta książka, ale ma tak...

• Przeczytane przed 2011
  • Thriller/Sensacja/Kryminał/Horror
  • Rok 2010
  • Z biblioteki w Dragaczu
  • Przeczytane w 2012
  • 2011

Dodaj cytat z książki Organy życiowe