Ewolucja-rewolucja. Od Darwina do DNA

Wydawnictwo: G+J RBA
LubimyCzytać

Dlaczego chodzimy na dwóch nogach? Skąd u słonia wzięła się trąba? Skąd się wzięliśmy... i co będzie później? Przyłącz się do Roberta Winstona i wraz z nim prześledź historię nauki o ewolucji oraz przekonaj się, jak rewolucyjna teoria jednego człowieka zmieniła świat. Zbadaj krainy ognia, spotkaj się z dziwnymi stworzeniami i zajrzyj w przyszłość, towarzysząc Darwinowi w jego niezwykłej podróży w poszukiwaniu kolebki gatunków. Dowiedz się, jak - zdaniem myślicieli pracujących przed Darwinem - rozpoczęło się życie, i odkryj, jak bardzo zmieniły się od tamtych czasów nasze poglądy na ten temat.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!