Ojcowski Park Narodowy. Mapa turystyczna. 1:20 000 Compass

LubimyCzytać

Kolejne wydanie mapy obejmującej obszar Ojcowskiego Parku Narodowego (wraz z enklawami) oraz tereny przyległe (od Sułoszowej na północy do Modlnicy na południu, oraz Jerzmanowic na zachodzie i Skały na wschodzie); szlaki piesze i rowerowe, szczegółowe nazewnictwo skał i jaskiń. W części opisowej m.in. informacje o OPN, opisy miejsc wartych zwiedzenia, informator krajoznawczy, baza noclegowa, kolorowe zdjęcia.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!