Zagadka meksykańska

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller

Peter Duluth ma za sobą trudny okres w życiu. Rozstał się z żoną, Iris, która wyjechała do Meksyku. Tam poznała Martina Havena. I jego żonę, Sally. Martin, zakochany w Iris, nie może jednak liczyć na rozwód. A już na pewno nie na fortunę Sally. Tylko jej śmierć może ich rozłączyć. Kiedy Peter trafia do Mexico City, by spróbować naprawić sytuację, tragedia wisi już w powietrzu... Okładka: miękka; Rok wydania: 2004;

Athoualia | 2016-10-29
Przeczytana: 28 października 2016

Musiałam w końcu trafić na gorszą część powieści. Słaba akcja, słaby motyw... Na dodatek irracjonalne zachowanie bohaterów (już w Puzzle for Fiends coś było widać po Peterze) mnie zszokowało.
Rozwód? Klaaasyk! Jednak jak do tego rozwodu doszło? Gdzie wyjaśnienia po częściowej utracie pamięci? Brakowało mi nawiązań.

Paty | 2016-09-25

Fajna książka, czyta się szybko, podobało mi się zakończenie

książek: 1920
Vinga | 2016-11-25