Tajemnice pionków 3

hobby
LubimyCzytać

Trzecia część trylogii poświęconej "pionkom". Znany arcymistrz i mistrz napisali przystępną książkę pokazującą jak grać pionkami. Kiedy je poświęcać, a kiedy bronić oraz na, które pionki należy uważać. Bo w końcu każdy pionek ma w plecaku hetmańską buławę! W książce pokazane są również popularne pułapki debiutowe, w których główną rolę odgrywają pionki. Książka zawiera 158 oryginalnych zadań do samodzielnego rozwiązywania.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!