Rumunia i Mołdawia. Mapa samochodowa. 1:700 000 ExpressMap

LubimyCzytać

Rumunia i Mołdawia.Mapa samochodowa 1:700 000format: 128 x 96 cm, po złożeniu: 11 x 24 cmMapa samochodowa obejmująca Rumunię, Mołdawię i wschodnią część Węgier* stan dróg 2011, odcinki w budowie, odcinki o zniszczonej nawierzchni* szczegółowa kategoryzacja i numeracja dróg* odległości drogowe w kilometrach* ponad 11 000 miejscowości na mapie* plastyczna rzeźba terenu, opisy regionów oraz pasm górskich* skorowidz miejscowości rumuńskich i mołdawskich

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!