Austria. Mapa samochodowa. 1:500 000 ExpressMap

LubimyCzytać

Austrialaminowana mapa samochodowa 1:500 000format: 100 x 48 cm, po złożeniu: 11 x 24 cmDwustronnie laminowana, wygodna w składaniu mapa samochodowa Austrii* stan dróg 2011, odcinki w budowie* szczegółowa kategoryzacja i numeracja dróg* odległości drogowe w kilometrach* ośrodki narciarskie wraz z największymi wyciągami* opisy głównych pasm górskich oraz najważniejszych szczytów i przełęczy* plastyczna rzeźba terenu, lasy, parki narodowe* skorowidz miejscowości

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!