albumy
LubimyCzytać

Lutgarda, Faustyna Kowalska, Franciszek z Asyżu, Gemma Galgani, Marta Robin, Wanda Boniszewska, Jan Boży, Anna Katarzyna Emmerich, Anna Schaeffer, Dorota z Mątwów, Weronika Guliani, Mechtylda z Hackeborn, Ojciec Pio i wielu innych...Co łączy tych zwykłych z pozoru ludzi pochodzących z różnych okresów? Otóż wszyscy oni zostali obdarzeni przez Boga szczególną łaską - stygmatami. Dlaczego i w jaki sposób otrzymali je? Jakiego rodzaju były to rany i jakie cierpienia musieli w związku z tym znosić? Jak sobie radzili z tym Bożym wybraństwem i otoczeniem, które niejednokrotnie nie rozumiało tych nadprzyrodzonych zjawisk? Tego wszystkiego dowiecie się z naszej książki, która prezentuje osoby będące żywymi ikonami Męki Pańskiej.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!