Głową w mur. Publicystyka polityczna

Wydawnictwo: Literackie Towarzystwo Wydawnicze
LubimyCzytać

Na treść niniejszej książki składają się głównie teksty publikowane na łamach Gazety Polskiej w latach 2007-2011. Wybór ten został uzupełniony o najważniejsze teksty Krzysztofa Wyszkowskiego, które ukazały się w paryskiej Kulturze, Głosie, Tygodniku Solidarność i Frondzie. Niejednokrotnie są one zapisem wydarzeń, w których autor osobiście uczestniczył. Wyboru i opracowania tekstów oraz fotografii dokonał Sławomir Cenckiewicz.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!